Fandom

Gothicpedia

Krzysztof Szczerbiński

5002strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Krzysztof Plewako-Szczerbiński
Krzysztof Szczerbiński.jpg
Informacje
Narodziny
9 stycznia 1978
Dubbing w serii

Krzysztof Plewako-Szczerbiński (ur. 9 stycznia 1978) – polski aktor dubbingowy, serialowy, teatralny, a także filmowy.

Urodził się w 1978 roku. W wieku 22 lat ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Gra w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w Warszawie.

Prywatnie małżonek Aleksandry Plewako-Szczerbińskiej.

Dubbing Edytuj

Dubbing w filmach Edytuj

  • 1950: Kopciuszek
  • 1993: Miasteczko Halloween
  • 1995: Dragon Ball Z: Fuzja – Son Gohan
  • 1995: Dragon Ball Z: Atak smoka – Son Gohan
  • 1998: Kirikou i czarownica
  • 2000: Goofy w college’u – Chad
  • 2000: Tego już za wiele – Mężczyzna w supermarkecie
  • 2000: Rocky i Łoś Superktoś
  • 2000: Babcię przejechały renifery
  • 2001: Wakacje: żegnaj szkoło
  • 2002: Smocze wzgórze – Kucharz #2
  • 2002: Możemy wygrać – Chuy
  • 2002: Elmo odwiedza strażaków – Strażak Richard
  • 2002: Balto II: Wilcza wyprawa − Rosomak #3
  • 2002: Osiem szalonych nocy
  • 2003: Bionicle: Maska Światła – Jaller
  • 2003: Pełzaki szaleją
  • 2003: Bob budowniczy: Przygody na zamku
  • 2004: Bob budowniczy: Zasypani śniegiem
  • 2004: Mój przyjaciel Fungus – Fetorek
  • 2004: Pupilek
  • 2004: Clifford: Wielka przygoda
  • 2004: Terminal – Mężczyzna w Red Carpet, menedżer sklepu, przemytnik narkotyków
  • 2004: Bionicle 2: Legendy Metru Nui
  • 2004: Kiddo – superciężarówka
  • 2004: Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie
  • 2004: W 80 dni dookoła świata – Bak Mei
  • 2005: Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa
  • 2005: Nowe szaty króla 2: Kronk – Nowe wcielenie – Lamagramista
  • 2005: Czerwony Kapturek − prawdziwa historia
  • 2005: Wallace i Gromit: Klątwa królika
  • 2005: Madagaskar
  • 2005: Kurczak Mały
  • 2005: Karol – człowiek, który został papieżem
  • 2005: Stuart Malutki 3: Trochę natury – Muniek
  • 2005: Hot Wheels AcceleRacers: Restart
  • 2005: Magiczna karuzela – Dyziek
  • 2005: My Scene: Gwiazdy Hollywood – Hudson
  • 2005: Garbi – superbryka – Jamie
  • 2005: Kirikou i dzikie bestie
  • 2006: Krowy na wypasie − Eddy
  • 2006: Magiczna kostka – Gordy
  • 2006: Straszny dom − Lister
  • 2006: High School Musical – Jason
  • 2006: Wyspa dinozaura – Mundek
  • 2006: Stefan Malutki – Myszkujer
  • 2006: Dżungla – Duke
  • 2006: Epoka lodowcowa 2: Odwilż – Edek
  • 2006: Wpuszczony w kanał − Brat Rity
  • 2006: Auta − Junior / Wingo
  • 2006: Skok przez płot
  • 2006: Kacper: Szkoła postrachu – Kacper (wersja DVD)
  • 2006: Pamiętniki Barbie – Kevin
  • 2006: Cheetah Girls 2
  • 2006: Syn gwiazd
  • 2006: Po rozum do mrówek
  • 2006: Polly World
  • 2007: Arka Noego – Anioł
  • 2007: Garfield ucieka z komiksu – Odie
  • 2007: Don Chichot
  • 2007: High School Musical 2 – Jason
  • 2007: Mroczne przygody Klanu Na Drzewie
  • 2007: Rodzinka Robinsonów – Kuzyn Laszlo
  • 2008: Bob budowniczy: Wyścig po złoto
  • 2008: Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
  • 2008: Małpy w kosmosie − Kosmici i spółka
  • 2008: Wyspa Nim
  • 2008: Wyspa dinozaura 2 – Maniek
  • 2008: Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki
  • 2008: Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie
  • 2008: Wujku, nie jesteś sam – Robert
  • 2008: High School Musical 3: Ostatnia klasa – Jason
  • 2009: Tatastrofa – Dostawca pizzy
  • 2009: Scooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygody – Norville „Kudłaty” Rogers
  • 2009: Opowieść wigilijna
  • 2009: Ciekawski George: Małpiszon i gwiazdka
  • 2009: Jednostka przygotowawcza
  • 2009: Księżniczka Lillifee
  • 2009: Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów − Edek
  • 2009: Tajemnica Rajskiego Wzgórza − Robin
  • 2010: Zemsta futrzaków
  • 2010: Żółwik Sammy – Jasiek
  • 2010: Safari – Toto
  • 2010: Scooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora – Norville „Kudłaty” Rogers
  • 2010: Szesnaście życzeń – Administrator
  • 2010: Winx Club: Magiczna przygoda – Riven
  • 2010: Dzielna mała ciuchcia
  • 2010: Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie – Chef
  • 2010: Toy Story 3
  • 2011: Cziłała z Beverly Hills 2 – Antonio
  • 2011: Rio
  • 2011: Auta 2
  • 2011: Smerfy
  • 2011: Rango
  • 2011: Kot w Butach – Klient saloonu
  • 2011: Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze – Carl
  • 2011: Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka – Edek
  • 2011: 1920: Bitwa warszawska – Gwary
  • 2011: Zhu Zhu Pets: Wielka przygoda chomików
  • 2011: Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi
  • 2011: Aniołki i spółka: Zielona szkoła – Siarkus
  • 2011: Przygoda w Paryżu – Albert
  • 2011: Przygody Tintina
  • 2011: Giganci ze stali – Kingpin
  • 2012: Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów – Edek
  • 2012: Niesamowity Spider-Man
  • 2012: Avengers – Pilot śmigłowca TARCZ-y

Dubbing w serialach Edytuj

  • 1958-1961: Pixie i Dixie – Młody Jinks
  • 1980: Mały rycerz El Cid
  • 1985: Yogi, łowca skarbów – Miś Bubu
  • 1985-1992: Szopy pracze – Lady Baden-Baden, Bentley, Świnka #2
  • 1987: Nastolatki z Beverly Hills
  • 1988-1993: Hrabia Kaczula – Don Diego, kuzyn Kaczuli, Stary kowboj, Wilkołak, Szap szak
  • 1989-1993: Owocowe ludki – Kolec
  • 1992-1998: Batman
  • 1992-1993: Goofy i inni – P.J
  • 1996-2004: Hej Arnold! – Zamboni Jones, Schodziarz, Śmierdziel
  • 1996-1998: Kacper – Kacper
  • 1996: Kopciuszek – Karol
  • 1997-2004: Johnny Bravo – Seth Green
  • 1997-2001: Byle do przerwy – Król Bob
  • 1997-1998: Przygody Olivera Twista
  • 1998-2001: Olinek Okrąglinek – Baxter – Pan Kanciak
  • 1998-1999: Sonic Underground – Manic
  • 1998: Przygody Mikołaja – Cris
  • 2000-2001: Tata lew
  • 2000: Łatek
  • 2000-2006: Kajtuś – Jonas
  • 2001: Mary-Kate i Ashley w akcji – Ivan
  • 2001-2004: Lizzie McGuire – Larry
  • 2001-2004: Stanley
  • 2001: Przygody Timmy’ego/Wróżkowie chrzestni – Sanjay, Kupidyn, Mark Chang
  • 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie – Filip, Dozorca więzienia, Porucznik Musik, Pracownik Parku Tęczowych Małpek
  • 2002-2007: Kim Kolwiek – Kevin, Fukushima, Larry, Spodzień, Ned, Bliźniaki Wego
  • 2002-2006: Jimmy Neutron: mały geniusz – Nick, Glutor
  • 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego?
  • 2002-2004: Fillmore na tropie – Augie Samson, Noah, Carter, Cris Minesota, Robert
  • 2002: Król Maciuś Pierwszy
  • 2003-2007: Kod Lyoko – Herve
  • 2003-2007: Z życia nastoletniego robota – Brad
  • 2003-2006: Xiaolin – pojedynek mistrzów – Jack Spicer
  • 2003-2006: Blanka − Czoruś
  • 2003-2005: Młodzi Tytani – Cash, Malkior, Małpa
  • 2003-2005: Radiostacja Roscoe – Ed
  • 2003-2004: O rety! Psoty Dudusia Wesołka – Zyzio
  • 2003: Andzia – Tygrysek
  • 2003: Szczenięce lata Clifforda – Evan, Alex
  • 2003: Kikoriki – Skoczek
  • 2004-2008: Drake i Josh
  • 2004-2007: Danny Phantom − Tucker
  • 2004-2006: Brenda i pan Whiskers – Brykers
  • 2004-2006: Liga Sprawiedliwych bez granic – Skeets, Rozciągliwy, Toyman
  • 2004-2006: Na górze i na dole – Antek
  • 2004: Lilli czarodziejka – Dinozaur, Robotnik, Timmy, Artur
  • 2004: Małgosia i buciki – Ganter
  • 2004: Koszmarny Karolek − Karolek
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel – Esteban Ramirez
  • 2005-2008: Johnny Test – Johnny Test
  • 2005-2008: Harcerz Lazlo – Dave, Kucharz Mc Musli
  • 2005-2008: Awatar: Legenda Aanga
  • 2005-2008: Ben 10 – Kevin
  • 2005-2008: Ufolągi – Granville DeSpray
  • 2005-2008: Harry i wiaderko pełne dinozaurów – Trike
  • 2005-2007: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines – Axel, Tilian
  • 2005-2007: Podwójne Życie Jagody Lee – Dennis Lee
  • 2005-2007: Amerykański smok Jake Long – Brad Morton, Banana B
  • 2005: Robotboy – Kurt
  • 2005: Przygody Goździka Ogrodnika – Tesiu
  • 2005: Power Rangers S.P.D. – Conner/Czerwony Dino Thunder Ranger
  • 2005: Karol do kwadratu – Ron Bronson
  • 2006: Blanka – Czoruś
  • 2006-2008: Złota rączka – Maniek
  • 2006-2008: Wiewiórek – Rodney
  • 2006-2008: Team Galaxy – kosmiczne przygody galaktycznej drużyny – Bobby Roberts, Marvin, Król Tribilitan, Linox, Cyberglina 4000, Barnumi
  • 2006-2007: Młodzi mistrzowie Shaolin – Lu Yen
  • 2006: Hannah Montana – Danny
  • 2006: Pokémon: Diament i perła – Jedno z dzieci, Trener Magmara
  • 2006: Supercyfry – Cyfra 4
  • 2006: Sekret – Bob Doyle
  • 2006: Pettson i Findus
  • 2006: Pomocnik św. Mikołaja − Miki
  • 2006: Power Rangers Mistyczna Moc – Chip/Żółty Mistyczny Ranger
  • 2007-2008: Magiczna karuzela – Dyziek
  • 2007: Bakugan: Młodzi wojownicy – Rikimaru, Klaus von Hercel, Joe
  • 2007: Pokémon: Wymiar walki – Reggie
  • 2007: Co gryzie Jimmy'ego? – Jimbotron
  • 2007: Sushi Pack − Ikura
  • 2007: Mój przyjaciel królik − Bóbr, Kacper
  • 2007: Fineasz i Ferb – Carl
  • 2007: Nurkuj, Olly – Skid
  • 2007: George prosto z drzewa – Rywal Małpy podczas Małp Micwy Nosorożec, Surykatka, Zając, Czesio, Stan, Mogiła, Wiewiórka, Mysz, Kozioł świąt przyszłych, Waplo
  • 2008: Słoneczna Sonny − Grady Mitchell
  • 2008: Niezwykła piątka na tropie
  • 2008: Gormiti
  • 2008: Stich!
  • 2008: Wakfu – Percedal
  • 2008: Gawayn – Smok, Bóbr
  • 2008: Beyblade: Metal Masters – Blader DJ, Donny
  • 2009: Kacper: Szkoła postrachu – Kacper
  • 2009: Tara Duncan – David Merlin, Vlad
  • 2010: Inazuma 11
  • 2010: Zwyczajny serial – Rigby
  • 2010: Ben 10: Ultimate Alien
  • 2010: Generator Rex – Bouvier
  • 2010: Scooby Doo i Brygada Detektywów – Rung Drabinton
  • 2010: Turbo Dudley - psi agent
  • 2010: Zielony patrol – Storm, Kenjiro, Wally
  • 2010-2011: Lego: Fabryka bohaterów
  • 2010-2011: Przyjaciele z Kieszonkowa
  • 2011: Rastamysz – Bandulu
  • 2011: Violetta - Matías LaFontaine
  • 2011: ThunderCats – Slithe, Kapitan Koinelius Tunar, Najeźdźca
  • 2011: Austin i Ally – Pirat Frank
  • 2011: Redakai: W poszukiwaniu Kairu – Zane
  • 2011: Koszykarze
  • 2011: Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu
  • 2011: Super Ninja – X
  • 2011: Looney Tunes Show – Mac
  • 2012: Totalna Porażka: Zemsta Wyspy – Scott

Dubbing w grach Edytuj

  • 2005: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse – Cywile
  • 2006: Tycoon City: New York – Narrator
  • 2006: Neverwinter Nights 2 – Mistrz Veedle
  • 2007: Power Rangers: Superlegendy − Czerwony wojownik, Czarny wojownik, Księżycowy Wilk
  • 2007: Overlord – Mieszkaniec Szczytu Niebios, Wieśniacy
  • 2008: Mass Effect – Jeff „Joker” Moreau
  • 2008: Sam & Max: Sezon 1 – Bronek Kultura, Tęczowy Edytor
  • 2008: Gothic 3: Zmierzch BogówJurgen, Steiner, Yohann, Soma, Severin, Ekhard
  • 2008: Buzz! Na quizowo – Lektor czytający pytania
  • 2009: Colin McRae: DiRT 2 – Travis Pastrana
  • 2009: invizimals – Kenny
  • 2009: League of Legends – Lee Sin, Varus
  • 2010: Mass Effect 2 – Jeff „Joker” Moreau
  • 2010: God of War III – Helios
  • 2010: God of War: Duch Sparty – Wyznawca Aresa
  • 2010: Disciples III: Wskrzeszenie – Hordy nieumarłych – Nekromanta, Zbieracz kości, Wtajemniczony
  • 2010: Heavy Rain – Miroslav Korda
  • 2010: Toy Story 3 – Wheezy
  • 2010: StarCraft II: Wings of Liberty – Marines w potrzebie, Reklama U Bubba Paliwo & Bar, Cywil, Sęp
  • 2011: Mights & Magic: Heroes VI – Kirył, Natu, Licz, Raelag, Torganeh, Majarz
  • 2011: Crysis 2 – Naukowiec C.E.L.L.
  • 2011: Motorstorm: Apokalipsa – Mash
  • 2011: nieSławny: inFamous 2 – Przechodzień
  • 2011: Brink – Żołnierz ochrony
  • 2011: Killzone 3 – Żołnierz ISA
  • 2011: Rage – Sid, Clint
  • 2011: Resitance 3 – Ellis
  • 2011: Scooby-Doo! Pierwsze strachy – Norville „Kudłaty” Rogers
  • 2011: Battlefield 3 – Szeregowy David Montes
  • 2011: Wiedźmin 2: Zabójcy królów – Sherdian Niebieskich Pasów
  • 2012: Risen 2: Mroczne wody
  • 2012: Scooby-Doo! Nawiedzone bagno – Norville „Kudłaty” Rogers

Słuchowiska Edytuj

  • 2010: Narrenturm – Bolko Wołoszek
  • 2011: Miecz przeznaczenia

Piosenki Edytuj

  • 2011: Looney Tunes Show

Filmy Edytuj

  • 1997: Kroniki domowe – Felo
  • 1999: Ostatnia misja – Dealer narkotyków
  • 1999: Skok – Chłopak
  • 1999: O palec – Chłopak
  • 2000: Weiser – Narkoman
  • 2001: Avalon – Gracz B
  • 2003: Czarno to widzę – Lump
  • 2003: Nienasycenie – Chińczyk
  • 2003: Ławka – Jacek
  • 2005: Wróżby kumaka – Dresiarz
  • 2007: Zamach – Ochroniarz
  • 2007: Katyń

Bibliografia Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki